forex trading logo

Naším cílem je spokojený zákazník,

tedy je spokojen s naší prací

a i tím nám přináší radost z naší práce.

Na základě úvodních informací a představ, které si můžeme předat telefonicky nebo mailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), upřesníme požadavky zákazníka a připravíme cenovou kalkulaci. V rámci návrhu již představíme základní návrh stránek. A teprve nyní se rozhodnete, zda chcete od nás připravit Vaši novou webovou prezentaci či eshop. O svůj web se můžete dále starat sami, nebo nechat po dohodě aktualizace na nás. Následně jsou potvrzeny dohodnuté podmínky, tedy termíny realizace a plateb.

 

PC poradenství, Marketingové a internetové poradenství

V dnešní uspěchané době jsou internetové prezentace nedílnou součástí prezentace společností. Počet uživatelů používajících internet neustále roste a tak nabídka služeb, výrobků se stává samozřejmostí i na internetu. Nejen však samotná webová prezentace, i když kvalitně a poutavě zpracovaná, Vám přinese uživatele. Z tohoto důvodu je nesmírně důležité získat zákazníka na Vaše webové stránky a zároveň ho přimět si webové stránky přečíst. Zkrátka, získat zákazníka znamená, přivést uživatele a neodradit ho. S tímto Vám rádi pomůžeme. Nabízíme mimo jiné registrace do vyhledávačů, katalogů a další nezbytné služby pro správnou prezentaci. Pomůžeme s propagací s využitím SEO. A také pomocí internetových marketingových nástrojů. Spolupráce může být jednorázová i dlouhodobého charakteru. Pro prvotní konzultace volejte na mobil 724 046 452 nebo pište e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Tvorba webových stránek (základní i redakční systémy)

Vytvoříme Vám na zakázku internetovou prezentace vycházející z Vašich požadavků. V naší nabídce naleznete jak statické webové stránky, tak i dynamické internetové aplikace. Zároveň nabízíme na základě konzultací a pro úspěšnější prezentaci modernizaci webových stránek, ať už s ohledem pro optimalizaci stránek pro vyhledávače - SEO, či kompletní i se změnou grafické podoby. Zároveň nabízíme i dlouhodobou správu webových prezentací.

 

Tvorba internetových obchodů

V naší nabídce naleznete i tvorbu internetových obchodů, neboli eshopů, ať to nazveme jakkoli. Zkrátka internetových stránek pro prodej zboží. Důležité je i následná propagace vytvořeného internetového obchodu a následná propagace zboží. I tyto služby nabízíme. Námi vytvořený eshop umožňuje již v základu i automatické generování souborů XML se zbožím pro různé srovnávače cen, např. Zboží, Heureka, apod.

 

Webhosting

Zařídíme za Vás registraci webhostingových služeb a domény. Provedeme základní nastavení mailových služeb. Můžeme po zprovoznění Vaší webové prezentace nadále administrovat komplexní služby spojené s webhostingem.

 

Ceník služeb

  • Ceny nelze jednoduše stanovit, vždy se odvíjejí od konkrétních potřeb zákazníka. Pro prvotní představu uvádíme jednoduchou pomůcku:
  • základní webové prezentace (statické stránky): od 3.000,-
  • CMS - redakční systém - základní návrh a instalace - (sami aktualizujete a doplňujete webovou prezentaci): od 3.500,-
  • CMS - redakční systém - včetně naplnění - (sami aktualizujete a doplňujete webovou prezentaci): od 5.000,-
  • Následná správa a aktualizace Vašeho webu: 300,-/hod, či úkolově
  • Internetové obchody (komplexní aplikace pro prezentaci i správu obchodu): od 6.000,-
  • Poradenství: individuálně dle rozsahu, základní sazba 300,-/hod

 

Kontakt

Bc. Vít Kratochvíl, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo využijte kontaktní formulář.

 

Ukázka naší práce

 

 


 


Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS.
© 2012-2014 Statek Vysoke nabizi: Sportovni pobyty - detske tabory - u koni na Vysocine, jizda na koni, vyuka jizdy na koni, jezdecke potreby Equi SHop Statek Vysoke, tvorba webu a eshopu.

For Newsletter Campaigns we use Direct Email Marketing Software

Hostujeme u Webhostig C4

Pridat.eu

PageRank.cz, Linkuj.cz, web-recenze, Katalog odkazu.net
optimalizace PageRank.cz

Dtsk tbor Letn dtsk tbory, katalog rekreac pro dti. Borovice.cz